Y4033763R000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y4033763R000F0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas V5X5ZT 763R00 1.0%
Duomenų lapai: Y4033763R000F0W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y4033763R000F0W specifikacijos
Dalies numeris Y4033763R000F0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas V5X5ZT 763R00 1.0% "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3307 pcs Duomenų lapas Y4033763R000F0W.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.050" L x 0.050" W (1.27mm x 1.27mm)
Serija V5X5ZT Atsparumas 763 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 763 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil