Y40255R00000F0R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y40255R00000F0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010
Duomenų lapai: Y40255R00000F0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y40255R00000F0R specifikacijos
Dalies numeris Y40255R00000F0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 5 OHM 1% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14602 pcs Duomenų lapas Y40255R00000F0R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija FRSM Atsparumas 5 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil