Y401731R6000F9W
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y401731R6000F9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 31.6 OHM 1% 1/2W 2010
Duomenų lapai: Y401731R6000F9W.pdf
  • Pranešimas
Y401731R6000F9W specifikacijos
Dalies numeris Y401731R6000F9W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 31.6 OHM 1% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13297 pcs Duomenų lapas Y401731R6000F9W.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija FRST Atsparumas 31.6 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 31.6 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Kompozicija Metal Foil