Y2014100R000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y2014100R000F9R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y2014100R000F9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 100 OHM 1% 1/4W J LEAD
Duomenų lapai: Y2014100R000F9R.pdf
  • Pranešimas
Y2014100R000F9R specifikacijos
Dalies numeris Y2014100R000F9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 100 OHM 1% 1/4W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14861 pcs Duomenų lapas Y2014100R000F9R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Serija Flex
Atsparumas 100 Ohms Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2512 J-Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.79mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil