Y17469K53000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y17469K53000B9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 9.53K OHM 0.6W 3017
Duomenų lapai: Y17469K53000B9R.pdf
  • Pranešimas
Y17469K53000B9R specifikacijos
Dalies numeris Y17469K53000B9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 9.53K OHM 0.6W 3017 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12309 pcs Duomenų lapas Y17469K53000B9R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3DZ Atsparumas 9.53 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3017 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.53 kOhms ±0.1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil