Y1745953R000B2L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y1745953R000B2L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas V/N 303139U 953R00 0.1% B B 1557
Duomenų lapai: Y1745953R000B2L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y1745953R000B2L specifikacijos
Dalies numeris Y1745953R000B2L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas V/N 303139U 953R00 0.1% B B 1557 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2098 pcs Duomenų lapas Y1745953R000B2L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD, Stand Off Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serija SMR1DZ Atsparumas 953 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.79mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 953 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive Metal Foil