Y163010K2000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y163010K2000T0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y163010K2000T0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 10.2KOHM 0.01% 1/4W 1206
Duomenų lapai: Y163010K2000T0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y163010K2000T0R specifikacijos
Dalies numeris Y163010K2000T0R Gamintojas Vishay Precision Group
Galimas kiekis 17083 pcs Duomenų lapas Y163010K2000T0R.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VFCP Atsparumas 10.2 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10.2 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil