Y16293K83000T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16293K83000T0W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y16293K83000T0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 3.83K OHM 1/10W 0805
Duomenų lapai: Y16293K83000T0W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y16293K83000T0W specifikacijos
Dalies numeris Y16293K83000T0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 3.83K OHM 1/10W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16976 pcs Duomenų lapas Y16293K83000T0W.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Serija VFCP Atsparumas 3.83 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.83 kOhms ±0.01% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil