Y162834R8000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162834R8000B0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas VSMP2512 34R800 TCR0.2 0.1% B T
Duomenų lapai: Y162834R8000B0R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y162834R8000B0R specifikacijos
Dalies numeris Y162834R8000B0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas VSMP2512 34R800 TCR0.2 0.1% B T "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2272 pcs Duomenų lapas Y162834R8000B0R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Serija VSMP Atsparumas 34.8 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 34.8 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Non-Inductive Metal Foil