Y162825R2000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162825R2000B0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162825R2000B0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 25.2 OHM 0.1% 3/4W 2512
Duomenų lapai: Y162825R2000B0R.pdf
  • Pranešimas
Y162825R2000B0R specifikacijos
Dalies numeris Y162825R2000B0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 25.2 OHM 0.1% 3/4W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13117 pcs Duomenų lapas Y162825R2000B0R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Serija VSMP Atsparumas 25.2 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 25.2 Ohms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil