Y16251K61300T0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y16251K61300T0W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y16251K61300T0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 1.613K OHM 0.3W 1206
Duomenų lapai: Y16251K61300T0W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y16251K61300T0W specifikacijos
Dalies numeris Y16251K61300T0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 1.613K OHM 0.3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14776 pcs Duomenų lapas Y16251K61300T0W.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VSMP Atsparumas 1.613 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.613 kOhms ±0.01% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil