Y162518K2000B9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162518K2000B9R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162518K2000B9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 18.2K OHM 0.1% 0.3W 1206
Duomenų lapai: Y162518K2000B9R.pdf
  • Pranešimas
Y162518K2000B9R specifikacijos
Dalies numeris Y162518K2000B9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 18.2K OHM 0.1% 0.3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15145 pcs Duomenų lapas Y162518K2000B9R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VSMP Atsparumas 18.2 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18.2 kOhms ±0.1% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil