Y162471R5000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162471R5000B0W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162471R5000B0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 71.5 OHM 0.1% 1/5W 0805
Duomenų lapai: Y162471R5000B0W.pdf
  • Pranešimas
Y162471R5000B0W specifikacijos
Dalies numeris Y162471R5000B0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 71.5 OHM 0.1% 1/5W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18098 pcs Duomenų lapas Y162471R5000B0W.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija VSMP Atsparumas 71.5 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 71.5 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil