Y16246R20000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y16246R20000F9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas VSMP0805 6R200 TCR0.2 1% S W
Duomenų lapai: Y16246R20000F9W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y16246R20000F9W specifikacijos
Dalies numeris Y16246R20000F9W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas VSMP0805 6R200 TCR0.2 1% S W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4648 pcs Duomenų lapas Y16246R20000F9W.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija VSMP Atsparumas 6.2 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.2 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil