Y16072R10000D1R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y16072R10000D1R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas V/N 303119Z 2R1000 0.5% B T 1555
Duomenų lapai: Y16072R10000D1R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y16072R10000D1R specifikacijos
Dalies numeris Y16072R10000D1R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas V/N 303119Z 2R1000 0.5% B T 1555 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1705 pcs Duomenų lapas Y16072R10000D1R.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.160" W (6.40mm x 4.10mm)
Serija VCS1625Z Atsparumas 2.1 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 4 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm) funkcijos Current Sense, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.1 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Non-Inductive Metal Foil