Y149671R5000A9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y149671R5000A9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas VSM1206 71R500 TCR2 0.05% S T
Duomenų lapai: Y149671R5000A9R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y149671R5000A9R specifikacijos
Dalies numeris Y149671R5000A9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas VSM1206 71R500 TCR2 0.05% S T "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2561 pcs Duomenų lapas Y149671R5000A9R.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VSM Atsparumas 71.5 Ohms
Galia (vatais) 0.15W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 71.5 Ohms ±0.05% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Non-Inductive Metal Foil