Y149647R5000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y149647R5000B0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 47.5 OHM 0.1% 0.15W 1206
Duomenų lapai: Y149647R5000B0W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y149647R5000B0W specifikacijos
Dalies numeris Y149647R5000B0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 47.5 OHM 0.1% 0.15W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 20497 pcs Duomenų lapas Y149647R5000B0W.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Serija VSM Atsparumas 47.5 Ohms
Galia (vatais) 0.15W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47.5 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil