Y14880R20000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R20000F9R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14880R20000F9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 1% 2W 3637
Duomenų lapai: Y14880R20000F9R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
Y14880R20000F9R specifikacijos
Dalies numeris Y14880R20000F9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.2 OHM 1% 2W 3637 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23350 pcs Duomenų lapas Y14880R20000F9R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serija CSM Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai Y1488-.2CTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 4
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil