Y14880R20000B0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14880R20000B0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14880R20000B0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 0.1% 2W 3637
Duomenų lapai: Y14880R20000B0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y14880R20000B0R specifikacijos
Dalies numeris Y14880R20000B0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.2 OHM 0.1% 2W 3637 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 26926 pcs Duomenų lapas Y14880R20000B0R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serija CSM Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 200 mOhms ±0.1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Kompozicija Metal Foil