Y14880R00909F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14880R00909F9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas CSM2512 0R00909 0.5% S T
Duomenų lapai: Y14880R00909F9R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y14880R00909F9R specifikacijos
Dalies numeris Y14880R00909F9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas CSM2512 0R00909 0.5% S T "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5195 pcs Duomenų lapas Y14880R00909F9R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija CSM Atsparumas 9.09 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 4 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 9.09 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Foil