Y14870R03320D0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14870R03320D0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas CSM2512 0R0332 0.5% B T
Duomenų lapai: Y14870R03320D0R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y14870R03320D0R specifikacijos
Dalies numeris Y14870R03320D0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas CSM2512 0R0332 0.5% B T "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2864 pcs Duomenų lapas Y14870R03320D0R.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija CSM Atsparumas 33.2 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 4 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33.2 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil