Y14870R01800F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14870R01800F0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14870R01800F0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.018 OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: Y14870R01800F0R.pdf
  • Pranešimas
Y14870R01800F0R specifikacijos
Dalies numeris Y14870R01800F0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.018 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35074 pcs Duomenų lapas Y14870R01800F0R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serija CSM Atsparumas 18 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil