Y1485V0071BA0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y1485V0071BA0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610
Duomenų lapai: Y1485V0071BA0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y1485V0071BA0L specifikacijos
Dalies numeris Y1485V0071BA0L Gamintojas Vishay Precision Group
Galimas kiekis 8248 pcs Duomenų lapas Y1485V0071BA0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.160" L x 0.106" W (4.06mm x 2.69mm)
Serija DSM Rezistorius-santykis-dreifas ±0.5 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.05% Atsparumas (omai) 1k, 10k
"Power Per Element" 50mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1610 J-Lead (3 Terminals) Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išsamus aprašymas 1k, 10k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±2ppm/°C 1610 J-Lead (3 Terminals)