Y14740R10000C9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14740R10000C9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas CSM3637P 0R1000 0.25% S W
Duomenų lapai: Y14740R10000C9W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y14740R10000C9W specifikacijos
Dalies numeris Y14740R10000C9W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas CSM3637P 0R1000 0.25% S W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4031 pcs Duomenų lapas Y14740R10000C9W.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serija CSM3637P Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 4 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±0.25% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Foil