Y14740R02500D0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14740R02500D0W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14740R02500D0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.025 OHM 0.5% 4W 3637
Duomenų lapai: Y14740R02500D0W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y14740R02500D0W specifikacijos
Dalies numeris Y14740R02500D0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.025 OHM 0.5% 4W 3637 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15715 pcs Duomenų lapas Y14740R02500D0W.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serija CSM3637P Atsparumas 25 mOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.060" (1.52mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 25 mOhms ±0.5% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil