Y14730R02000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y14730R02000F9W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14730R02000F9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.02 OHM 1% 2W 3637
Duomenų lapai: Y14730R02000F9W.pdf
  • Pranešimas
Y14730R02000F9W specifikacijos
Dalies numeris Y14730R02000F9W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.02 OHM 1% 2W 3637 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17197 pcs Duomenų lapas Y14730R02000F9W.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.370" W (9.14mm x 9.40mm)
Serija CSM3637Z Atsparumas 20 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -65°C ~ 170°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 20 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Kompozicija Metal Foil