Y145580R6000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y145580R6000B0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 80.6 OHM 0.1% 1/5W 1506
Duomenų lapai: Y145580R6000B0W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y145580R6000B0W specifikacijos
Dalies numeris Y145580R6000B0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 80.6 OHM 0.1% 1/5W 1506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 18195 pcs Duomenų lapas Y145580R6000B0W.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1506 Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Atsparumas 80.6 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 80.6 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil