Y145573R2000A9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y145573R2000A9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas VSM1506 73R200 TCR2 0.05% S T
Duomenų lapai: Y145573R2000A9R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y145573R2000A9R specifikacijos
Dalies numeris Y145573R2000A9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas VSM1506 73R200 TCR2 0.05% S T "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2507 pcs Duomenų lapas Y145573R2000A9R.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Atsparumas 73.2 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 73.2 Ohms ±0.05% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil