Y14553K0010B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14553K0010B0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas VSM1506 3K0010 TCR2 0.1% B W
Duomenų lapai: Y14553K0010B0W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y14553K0010B0W specifikacijos
Dalies numeris Y14553K0010B0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas VSM1506 3K0010 TCR2 0.1% B W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5288 pcs Duomenų lapas Y14553K0010B0W.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Atsparumas 3.001 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.001 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil