Y145516K2000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y145516K2000T0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 16.2KOHM 0.01% 1/5W 1506
Duomenų lapai: Y145516K2000T0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y145516K2000T0R specifikacijos
Dalies numeris Y145516K2000T0R Gamintojas Vishay Precision Group
Galimas kiekis 13924 pcs Duomenų lapas Y145516K2000T0R.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1506 Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSM Atsparumas 16.2 kOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 16.2 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil