Y1453124R045V9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1453124R045V9L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y1453124R045V9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 124.045 OHM 0.6W 0.005% RAD
Duomenų lapai: Y1453124R045V9L.pdf
  • Pranešimas
Y1453124R045V9L specifikacijos
Dalies numeris Y1453124R045V9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 124.045 OHM 0.6W 0.005% RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6549 pcs Duomenų lapas Y1453124R045V9L.pdf
Tolerancija ±0.005% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija Z Atsparumas 124.045 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 124.045 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil