Y14423K16000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y14423K16000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 3.16K OHM 1/2W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y14423K16000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y14423K16000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y14423K16000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 3.16K OHM 1/2W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 9424 pcs Duomenų lapas Y14423K16000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm)
Serija RS92N Atsparumas 3.16 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.16 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil