Y118930R1000VR0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y118930R1000VR0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 30.1 OHM 0.005% 0.6W RADIAL
Duomenų lapai: Y118930R1000VR0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y118930R1000VR0L specifikacijos
Dalies numeris Y118930R1000VR0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 30.1 OHM 0.005% 0.6W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1599 pcs Duomenų lapas Y118930R1000VR0L.pdf
Tolerancija ±0.005% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija RNC90Z Atsparumas 30.1 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 30.1 Ohms ±0.005% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil