Y11218R20000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y11218R20000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas SMR1D 8R2000 TCR2 0.1% B B
Duomenų lapai: Y11218R20000B0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y11218R20000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y11218R20000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas SMR1D 8R2000 TCR2 0.1% B B "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4526 pcs Duomenų lapas Y11218R20000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD, Stand Off Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serija SMR1D Atsparumas 8.2 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.79mm) funkcijos Non-Inductive, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil