Y112113K3000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112113K3000T0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y112113K3000T0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 13.3K OHM 0.16W 2512
Duomenų lapai: Y112113K3000T0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y112113K3000T0R specifikacijos
Dalies numeris Y112113K3000T0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 13.3K OHM 0.16W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13741 pcs Duomenų lapas Y112113K3000T0R.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD, Stand Off Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serija SMR1D Atsparumas 13.3 kOhms
Galia (vatais) 0.16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.79mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 13.3 kOhms ±0.01% 0.16W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil