Y112110R2000A0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y112110R2000A0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y112110R2000A0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 10.2 OHM 1/4W 2512
Duomenų lapai: Y112110R2000A0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y112110R2000A0L specifikacijos
Dalies numeris Y112110R2000A0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 10.2 OHM 1/4W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13655 pcs Duomenų lapas Y112110R2000A0L.pdf
Tolerancija ±0.05% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD, Stand Off Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Serija SMR1D Atsparumas 10.2 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 2512 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.79mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10.2 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil