Y11200R10000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y11200R10000F9R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y11200R10000F9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 1% 1/4W 1610
Duomenų lapai: Y11200R10000F9R.pdf
  • Pranešimas
Y11200R10000F9R specifikacijos
Dalies numeris Y11200R10000F9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.1 OHM 1% 1/4W 1610 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18698 pcs Duomenų lapas Y11200R10000F9R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm)
Serija VCS1610 Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil