Y09550R10000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y09550R10000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 1.5W .1% RADIAL
Duomenų lapai: Y09550R10000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y09550R10000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y09550R10000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.1 OHM 1.5W .1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10212 pcs Duomenų lapas Y09550R10000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±15ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.060" L x 0.177" W (26.92mm x 4.50mm)
Serija VCS201 Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.374" (9.50mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil