Y09450R20000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y09450R20000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 1% 1W
Duomenų lapai: Y09450R20000F0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y09450R20000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y09450R20000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.2 OHM 1% 1W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 24816 pcs Duomenų lapas Y09450R20000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.520" L x 0.080" W (13.21mm x 2.03mm)
Serija VCS401 Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, Flat Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.130" (3.30mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 4-SMD, Flat Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil