Y094440R0000F0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y094440R0000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 40 OHM 10W 1% RADIAL
Duomenų lapai: Y094440R0000F0L.pdf
  • Pranešimas
Y094440R0000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y094440R0000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 40 OHM 10W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6335 pcs Duomenų lapas Y094440R0000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±1ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serija VCS332 Atsparumas 40 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.01mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil