Y09441R20000B0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y09441R20000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 1.2 OHM 10W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y09441R20000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y09441R20000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y09441R20000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 1.2 OHM 10W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5142 pcs Duomenų lapas Y09441R20000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serija VCS332 Atsparumas 1.2 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.01mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.2 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil