Y09430R20000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09430R20000F9L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y09430R20000F9L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 10W 1% RADIAL
Duomenų lapai: Y09430R20000F9L.pdf
  • Pranešimas
Y09430R20000F9L specifikacijos
Dalies numeris Y09430R20000F9L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.2 OHM 10W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6395 pcs Duomenų lapas Y09430R20000F9L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±3ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serija VCS302 Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.01mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil