Y09430R03300F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09430R03300F0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y09430R03300F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.033 OHM 10W 1% RADIAL
Duomenų lapai: Y09430R03300F0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y09430R03300F0L specifikacijos
Dalies numeris Y09430R03300F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.033 OHM 10W 1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5624 pcs Duomenų lapas Y09430R03300F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Serija VCS302 Atsparumas 33 mOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.01mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil