Y09421R00000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y09421R00000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 1 OHM 2W .1% RADIAL
Duomenų lapai: Y09421R00000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y09421R00000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y09421R00000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 1 OHM 2W .1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5970 pcs Duomenų lapas Y09421R00000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Serija VCS232 Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil