Y09262R00000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09262R00000F0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y09262R00000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 2 OHM 8W 1% TO220-4
Duomenų lapai: Y09262R00000F0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y09262R00000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y09262R00000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 2 OHM 8W 1% TO220-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2697 pcs Duomenų lapas Y09262R00000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Serija VPR221 Atsparumas 2 Ohms
Galia (vatais) 8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-4 Kiti vardai Q7139201
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.845" (21.46mm)
funkcijos Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil Kompozicija Metal Foil