Y08751K30000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y08751K30000T0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 1.3K OHM .3W .01% RADIAL
Duomenų lapai: Y08751K30000T0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y08751K30000T0L specifikacijos
Dalies numeris Y08751K30000T0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 1.3K OHM .3W .01% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 12556 pcs Duomenų lapas Y08751K30000T0L.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Serija VSH Atsparumas 1.3 kOhms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.3 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil