Y08500R20000F9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08500R20000F9R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y08500R20000F9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 1/2W 2516 WIDE
Duomenų lapai: Y08500R20000F9R.pdf
  • Pranešimas
Y08500R20000F9R specifikacijos
Dalies numeris Y08500R20000F9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.2 OHM 1/2W 2516 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18815 pcs Duomenų lapas Y08500R20000F9R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Serija VCS1625 Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil