Y08500R10000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08500R10000F0R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y08500R10000F0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 1/2W 2516 WIDE
Duomenų lapai: 1.Y08500R10000F0R.pdf2.Y08500R10000F0R.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
Y08500R10000F0R specifikacijos
Dalies numeris Y08500R10000F0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 0.1 OHM 1/2W 2516 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6806 pcs Duomenų lapas 1.Y08500R10000F0R.pdf2.Y08500R10000F0R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Serija VCS1625 Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Kiti vardai 804-1117-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Kompozicija Metal Foil