Y079329K3000B0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y079329K3000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 29.3K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y079329K3000B0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y079329K3000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y079329K3000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 29.3K OHM 0.6W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14225 pcs Duomenų lapas Y079329K3000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Serija RCK Atsparumas 29.3 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 29.3 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil