Y07896R20000B0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y07896R20000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 6.2 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Duomenų lapai: Y07896R20000B0L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y07896R20000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y07896R20000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 6.2 OHM 0.1% 0.3W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6785 pcs Duomenų lapas Y07896R20000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±8ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija VSR Atsparumas 6.2 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.2 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil